wycinka drzew Łódź, znacie firmę?

wycinka drzew Łódź, znacie firmę?

Witam wszystkich na forum. Jestem tutaj z pytaniem o wycinkę drzew. Najlepiej, gdyby odezwała się do mnie jakaś firma z Łodzi, która zajmuje się tego typu pracami fachowo.

Rico

Posty: 2

 
Pielęgnacja drzew przy pomocy technik linowych – jeśli konieczna jest rzeczywiście profesjonalna usługa, to polecam tylko tę usługę, nic innego. Jest kilka dobrych firm w Łodzi. Pozdrawiam.

Nowa

Posty: 26

 
Myślę, że najlepiej to zadzwonić w kilka miejsc i dopytać. Na stronach firm, które oferują prace wysokościowe w Łodzi, raczej trudno znaleźć cennik. Koszt zależy od projektu i na pewno spędzonego czasu na wykonaniu usługi. Na pewno nie są to wygórowane ceny :)

czesieeek

Posty: 10

 
Świetni specjaliści, jeśli chodzi o prace na wysokościach https://arbos.org.pl i firmę z Łodzi. Mają atestowany sprzęt i akcesoria. Pracują zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa, a w dodatku błyskawicznie z profesjonalnym efektem. Polecam.

Anno Domini

Posty: 14

 
Mam dylemat, czy będę mógł sobie pozwolić na wycinkę drzew. Kupiłem działkę pod budowę. Podobno ciężko o coś takiego w Łodzi. Napiszcie, jak sprawa wyglądała u was. Od czego zacząć, jeśli zaczną się problemy z decyzją. Sprawa pilna, piszcie. Z góry bardzo dziękuję.

kondziu

Posty: 9

 
Właśnie przeglądam usługi i wychodzi na to, że macie rację. Jeśli chodzi o pielęgnację drzew, to arborystyka albo nic :D Mam nadzieję, że znajdę kogoś od takich usług w Łodzi.

Jacuś

Posty: 14

 
Jeśli są to chore lub martwe drzewa to nie będziesz mieć problemów z wycinką drzew. Najlepiej, gdy oceni ich stan jakaś rzetelna firma z Łodzi. Na pewno tu kogoś znajdziesz. Nie są to kosmiczne sumy, więc bez obaw. A co do decyzji, to wcale nie jest tak trudno. Każda sytuacja jest inna, więc trudno powiedzieć coś w Twoim temacie :D

Elektros

Posty: 9

 
Najlepiej skorzystać z usług firmy, która zajmuje się takimi pracami kompleksowo. Usługodawcy w dziedzinie szeroko pojętego ogrodnictwa znają się na pielęgnacji drzew. Jak tylko znajdę coś wiarygodnego w Łodzi, dam znać.

21gregorek

Posty: 16

 
Mam dylemat, czy będę mógł sobie pozwolić na wycinkę drzew. Nabyłem działkę pod budowę. Podobno ciężko o coś takiego w Łodzi. Napiszcie, jak sprawa wyglądała u was. Od czego zacząć, jeżeli rozpoczną się kłopoty z decyzją. Sprawa pilna, piszcie. Z góry niezwykle dziękuję.

syrena88

Posty: 6

 
Pielęgnacja drzew przy pomocy technik linowych – jeśli potrzebna jest naprawdę profesjonalna usługa, to polecam tylko tę usługę, nic innego. Jest kilka dobrych firm w Łodzi. Pozdrawiam.

Gucio

Posty: 5