DJ na wesele, znajdę on-line?

DJ na wesele, znajdę on-line?

Witam. Zastanawiam się nad tym, czym powinienem kierować się wybierając zespół na wesele? Liczę na Wasze porady.

alus

Posty: 8

 
Mam wrażenie, iż najlepszym rozwiązaniem jest DJ na wesele. Zauważcie, iż będzie w stanie przygotować on bardzo zróżnicowany repertuar, który może być dopasowany do potrzeb absolutnie wszystkich gości weselnych.

mazi1991

Posty: 19

 
Uważam, iż wynajem auta do ślubu to bardzo dobrze rozwiązanie, ponieważ zapłacicie maksymalnie kilkaset złotych, a najważniejszy dzień w Waszym życiu będzie uświetniony również dzięki podróży ekskluzywnym autem. Stawki potrafią być zróżnicowane :-)

Penio

Posty: 12

 
Muszę przyznać się, iż sami tworzyliśmy ozdoby na wesele, dzięki czemu udało się nam zaoszczędzić dość ważną kwotę. Moim zdaniem błędem jest wydawanie na ten cel irracjonalnie wysokich kwot. Myślę, iż się ze mną zgodzicie. Szkoda pieniędzy...

FighterFX

Posty: 19

 
Mam wrażenie, że coraz wiecej osób decyduje się na to, aby zatrudnić DJ-a na wesele. Bardzo często jest on w stanie zagwarantować możliwie najlepszą zabawę. Jego repertuar jest zupełnie nieograniczony, ale oczekiwane przez niego wynagrodzenie potrafi być niższe niż w przypadku profesjonalnego zespołu muzycznego.

Gucio

Posty: 6

 
Z roku na rok coraz większą popularnością będą radowały się usługi, jakie świadczy konsultant weselny. Wbrew pozorom jego usługi nie będą kosztowały ponadprzeciętnie wiele, a dodatkowo konsultant może zagwarantować Wam pewne oszczędności, albowiem ma doświadczenie w zakresie organizacji takich przyjęć.

midnajt

Posty: 19

 
Namiary na firmę, w której zamówiłem dekoracje na wesele znalazłem w tym miejscu: https://www.gdziewesele.pl/oprawa. Uważam, że również Wy powinniście znaleźć dekoracje, które sprostają Waszym oczekiwaniom. Również nie należę do mało wymagających klientów.

Boss

Posty: 6

 
W naszym wypadku DJ na wesele zainkasował kwotę zaledwie 2500 złotych. Uważam, że to bardzo rozsądne wynagrodzenie, ponieważ profesjonalny zespół potrafiłby kosztować dwu lub nawet trzykrotnie więcej. Przynajmniej tyle zapłacili za usługi pewnego zespołu moi znajomi, którzy niedawno brali ślub.

Modniś

Posty: 9

 
Z mojej perspektywy jestem przekonany, że Waszym oczekiwaniom powinien sprostać DJ na wesele. Zauważcie, iż koszt jego usług będzie zdecydowanie niższy niż zespołu, który posiada dużo wyższe oczekiwania finansowe.

labuh

Posty: 8

 
Za wynajem auta do ślubu zapłaciłem 1500 zł. Cena jest dość wysoka przede wszystkim ze względu na fakt, iż zdecydowaliśmy się na nieco bardziej ekskluzywny model auta, o którym marzyliśmy od dłuższego czasu. Zdecydowanie było warto :)))

pawel253

Posty: 13