jakość powietrza a bieganie, gdzie szukać ?

jakość powietrza a bieganie, gdzie szukać ?

Gdzie znajduję kalkulator BMI, bo chce sprawdzić czy przypadkiem nie mam zbyt wiele kilogramów w stosunku do wzrostu?

Kleooo6

Posty: 1

 
Korzystam z jakości powietrza ze strony https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda i jestem niezmiernie zadowolony. Działa niezmiernie dobrze i pokazuje prawidłowe dane o pogodzie.

Wielki Duch

Posty: 25

 
Trzeba sprawdzać, jaka jest, jakość powietrze przed bieganiem, a wtedy wybierzemy najlepszy czas. Przeglądając raporty pogodowe wiemy czy biegamy teraz czy czekamy godzinę, aż zacznie się robić o wiele lepsza pogoda. Nie chodzi tylko o temperaturę, ale przede wszystkim o to, aby nie było w mieście zbyt wiele smogu.

tigra32

Posty: 16

 
Trzeba sprawdzać, jaka jest, jakość powietrze przed bieganiem, a wtedy wybierzemy najlepszy czas. Przeglądając raporty pogodowe wiemy czy biegamy teraz czy czekamy godzinę, aż zacznie się robić o mnóstwo lepsza pogoda. Nie chodzi tylko o temperaturę, ale przede wszystkim o to, aby nie było w mieście zbyt mnóstwo smogu.

bartek33

Posty: 14

 
Dla mnie bieganie jest niezwykle ważne. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać niezwykle szybko. Chodzi o to, aby się ruszać, bowiem wtedy są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, wobec tego warto ważne jest, aby zadbać o nie.

maniek

Posty: 11

 
Takie kalkulatory można znaleźć przez Internet. Nie zajmuje to wiele czasu, dlatego warto sprawdzić swoją wagę. Wtedy wiemy jak dużo pracy nas czeka nad sobą.

Robuś

Posty: 5

 
Dla mnie bieganie jest bardzo ważne. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać bardzo szybko. Chodzi o to, aby się ruszać, bo wtedy są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, dlatego warto ważne jest, aby zadbać o nie.

dziubbek56

Posty: 6

 
Lubię dbać o siebie, ale nie zawsze jest na to czas. Jeśli człowiek ciągle pracuje to okazuje się, że na zdrowie nie ma już czas. To oczywiście nie jest rozsądne, ale co zrobić?

śitowiec4

Posty: 10

 
U mnie dobre tętno podczas biegania to 120 uderzeń, natomiast mam znajomego, który biega od wielu lat i on nawet do stu uderzeń na minutę nie chodzi. Wszystko jest kwestią organizmu, natomiast i wytrenowania, zatem pożądane byłoby mnóstwo biegać dla swojego zdrowia. Wówczas nie trzeba się martwić o nadwagę, a przecież o to nam właśnie chodzi.

BenK000

Posty: 20