Elektroniczne wnioski urlopowe - POMOCY!!

Elektroniczne wnioski urlopowe - POMOCY!!

Hejka. Czy to prawda, że program do rozliczania delegacji pozwala na błyskawiczne zrobienie zestawienia?

Jacuś

Posty: 14

 
Wbrew pozorom decydując się na system do rejestracji urlopów, nie pożądane byłoby od razu dokonywać cięć w dziale kadr. System też wymaga osoby, która będzie nim zarządzała.

vocalset

Posty: 19

 
Z tego co mi wiadomo, to elektroniczny system urlopowy pozwala na prowadzenie dokładnych statystyk i analiz urlopów branych przez wszystkich pracowników.

Anno Domini

Posty: 14

 
No wiesz, może rozliczanie delegacji nie jest najtrudniejszym zajęciem, ale wymaga sporej znajomości obowiązujących przepisów prawa. Dla laika finansowego, bez dwóch zdań jest to dość wymagające zajęcie.

zapala81

Posty: 15

 
U nas pracownicy niezwykle częstokroć elektroniczne wnioski urlopowe wykorzystują do przekazania informacji pracodawcy o otrzymanym zwolnieniu lekarskim.

Marti

Posty: 13

 
Pamiętam jaki był starach, kiedy to my wdrażaliśmy w naszej firmie program do planowania urlopów. Wszyscy obawiali się, iż będzie to jedna wielka masakra. Okazało się jednak, iż jest on tak wielkim udogodnieniem, iż sporo z nas nie wyobraża sobie bez niego funkcjonowania, przede wszystkim panie kadrowe.

czesiek555

Posty: 17

 
Według mnie elektroniczny system urlopowy jest bezpieczniejszy. Z papierkami jest bowiem różnie. Nie raz zdarzały się takie sytuacje, gdy w sekretariatach gubiły się niesłychanie ważne dokumenty, nieraz były to zwolnienia lekarskie lub wnioski urlopowe.

Gregor55

Posty: 21

 
Bardzo program do ewidencji urlopów robiony jest przez http://www.luminum.pl. Z ich oprogramowania korzystam już dobre kilka lat. Nigdy jeszcze nie miałem żadnych kłopotów z pracą na tym oprogramowaniu. W 100% odpowiada ono wymaganiom, które stawiają przed nim kadrowcy z różnych rodzajów przedsiębiorstw.

Dragon

Posty: 23

 
Jako kierownik z kilkuletnim stażem mogę potwierdzić to, że program do planowania czasu pracy znacznie ułatwia pracę, a w dodatku usprawnia funkcjonowanie firmy.

345_14

Posty: 18