Jaka firma wykonuje profesjonalne przegrywanie vhs ?

Jaka firma wykonuje profesjonalne przegrywanie vhs ?

Szukam firmy (dobrej), która jest w stanie nagrać kilka moich nagrań vhs na płytę cd. Jeżeli ktoś zna dobrą firmę lub może to zrobić na własną rękę proszę o pilny kontakt. Nagrania są dla mnie olbrzymią wartością więc proszę o pomoc tylko profesjonalistów.

Uleczek4

Posty: 25

 
Jeżeli szukasz porządnej oferty to mogę zapytać wujka bowiem z tego co wiem ostatnio korzystał z takich usług. Film po nagraniu na vhs wygląda niesamowicie. Doskonalsze kolory, jakość oraz ostrość dało znakomity efekt. Warto wydać kilkanaście złoty bowiem później możemy sobie nawet zrobić kilka kopii zapasowych i wręczyć je swoim bliskim.

GIZIU

Posty: 24

 
Kiedyś trochę poszukiwałem na temat w Internecie lecz ciężko było cokolwiek innego odszukać lecz może dzisiaj to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość trochę nie do końca doskonała lecz zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś znalazł coś to proszę podaj dane.

Grupa SEO

Posty: 24

 
Taka kopia nagrania vhs może być znakomitym pomysłem na prezent na przykład dla dziadka czy rodziców. Ja około rok temu przegrałem kasetę vhs ze wesela rodziców i podarowałem im w prezencie. Technicy podkręcili obraz oraz dźwięk także fakt jest niesamowity.

Seba123

Posty: 21

 
Widzę, ze szukasz tego czym ja głowiłem się dość mnóstwo czasu jeszcze kilka miesięcy temu. Oferta strony http://www.vhs24.pl będzie najlepszą opcją. Miałem kilka starych rodzinnych pamiątek to postanowiłem nagrać je na płyty dvd i puścić na spotkaniu rodzinnym. Wszyscy byli zadowoleni i każdemu postanowiłem wręczyć kopie. Do każdych 5 sztuk 1 nagranie zyskujemy gratis. Pożądane byłoby skorzystać właśnie z tej oferty.

FOTOhihi

Posty: 19

 
Przeszukałem kilka for, zadawałem pytania ale nikt nie prowadził mi nic nadzwyczajnego. Chyba będę zmuszony odszukać porządny odtwarzacz, którym odtworzę kasetę i nagram kamerą cyfrową bowiem innej opcji nie widzę. Chyba, iż ktoś zna wyższe rozwiązanie więc czekam.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pomoc.

Gumis

Posty: 21

 
Witajcie, nie ma obaw znam dobre rozwiązanie waszych kłopotów. Przegrywanie z kaset vhs na dvd t jeszcze niezbyt popularny model usług jednak kilka firm zajmuje się takim czymś. Do rzeczy: http://www.vhs24.pl. To chyba najlepsza firma, kilku znajomych korzystało i każdy z nich był zadowolony. Na dzień babci, dziadka, rocznicę wesela itp. Można przygotować wyborny prezent.

snake7

Posty: 22

 
Czy udało ci się już może znaleźć rozwiązanie? Planuje nagrać na płyty dvd kilka starych rodzinnych pamiątek aby na wspólnych rodzinnych spotkaniach móc jeszcze raz wrócić do tych czasów. Część kaset nie jest w świetnym stanie zatem zależy mi na tym. Liczę na porady oraz dane do prawdziwych fachowców zaś nie amatorów, którzy mogą robić to źle.

Speedy_UT

Posty: 21

 
Witajcie, widzę, że od dawna nikt nie odezwał się w temacie a wiem, ze problem jest dość popularny. Na kilku forach nie uzyskałem żadnej odpowiedzi to może tutaj ktoś doradzi porządne rozwiązanie. Kasety nie są w wyśmienitym stanie a zależy mi na ich utrzymaniu. Nie chciałbym stracić tak cennych pamiątek. Dodatkowo nie mam tego jak odtworzyć a zależy mi bardzo na tych kasetach.

Waka Waka

Posty: 20

 
Moi rodzice kilka miesięcy temu nagrywali swoje nagranie weselne na dvd to korzystali z usług takiej firmy. Kasetę można wysłać pocztą i po krótkim okresie możemy oczekiwać na przesyłkę zwrotną. Jakość obrazu ulegnie poprawie dzięki nowoczesnym technikom komputerowym także warto wydać 15 złotych jeżeli się nie mylę.

abb121s

Posty: 22