Spływy kajakowe Roztocze, gdzie ?

Spływy kajakowe Roztocze, gdzie ?

Czy ktoś wie może kiedy odbywa się jakiś spływ kajakowy na rzece Tanew i czy można przyjechać na niego samemu czy trzeba przyjechać z całą grupą osób?

Wariat

Posty: 13

 
Oczywiście, że na każdym spływie kajakowym otrzymasz przeszkolenie na temat tego jak pływać. Spływ ma być dla Ciebie przede wszystkim zabawą a więc musisz otrzymać odpowiednie przeszkolenie aby sobie poradzić.

Wacław

Posty: 26

 
Wcale nie musisz posiadać dużych pieniędzy aby wziąć udział w spływie kajakowym. Zazwyczaj wydarzenia tego typu nie są kosztowne i każdy może sobie pozwolić na wzięcie w nich udziału. Gorąco Ci polecam zdecydowanie się na udział w spływie ponieważ tak naprawdę jest to naprawdę świetna zabawa, którą będziesz wspominał przez długi czas.

Mariusz

Posty: 17

 
Nie musisz być silny fizycznie aby pływać na kajaku. Podczas spływu wiosła używasz tylko w pewnych momentach gdyż sama woda pomaga Ci w tym aby płynąć. Jeżeli więc nie masz siły to po prostu nie wiosłujesz.

xxx_009

Posty: 12

 
Sam już wielokrotnie pływałem na kajakach po Tanwie i zdecydowanie polecam Ci tę rzekę na początek. Widoki podczas pływania są naprawdę przepiękne i z pewnością będziesz wspominał je przez długi czas.

mikuś89

Posty: 8

 
Jeżeli chodzi o spływ kajakowy po Tanwie to godna polecenia jest firma: http://www.splywytanew.pl, wiele razy brałem udział w spływach organizowanych przez tę firmę i bardzo je polecam.

TomekK

Posty: 17

 
Oczywiście, że spływ kajakowy po Roztoczu jest w pełni bezpieczny. Widziałem już wiele początkujących osób pływających po całym zalewie na kajakach i jeszcze nigdy nikomu nic się nie stało. Wystarczy jedynie zachować podstawowe zasady bezpieczeństwa.

amrmas22

Posty: 13

 
Niesłychanie gorąco zachęcam Cię do tego abyś brał udział w spływach kajakowych po Tanwie albowiem dostarcza to naprawdę mnóstwa radości i jest niesamowitą zabawą. Z pewnością więc docenisz fakt, iż dzięki tego typu wydarzeniom świetnie spędzisz swój wolny czas.

TomekK

Posty: 9